Иако конечно седницата на чиј дневен ред е законот за јавно обвинителство беше закажана за 21 часот, истата нема да се одржи, вели за Прес Центар извор од собранието. Истата ќе се одржи ако се постигне договор во Недела.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде