Тори Парено постави видео на Твитер и преку ноќ стана позната.

Таа извела едноставен трик со рацете, а нејзиниот „танц со прстите“ изгледа како оптичка илузија.

Клипот трае само 8 секунди, а веќе има повеќе од 9 милиони прегледи.

Тори се забавува додека изведува движења со рацете, а за тоа добила илјадници лајкови и коментари во кои може да се види дека луѓето се обидуваат да го имитираат нејзиниот „танц со рацете“.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде