Ова видео нема да ве остави рамнодушни, имено Дилан  бил на посета кај баба му кога нејзиното куче Кронос сакало подобро да го запознае па му застанало пред лицето. За Дилан да му покаже како изгледа неговото постојано дишење со јазикот надвор реши да го имитира,  меѓутоа очигледно кучето не е импресионирано.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде