„Oversized“ џемпери и кошули веќе неколку сезони се омилен тренд за секојдневните есенски прошетки. Особено е стилски да се комбинираат со високи чизми до колена, што на не баш женските преголеми модели им даваат доза на атрактивност и сексапил.

Погледнете како добро познатите ѕвезди како Џенифер Лопез, Рита Ора, Алесандра Амбросио, Бела Хадид и други познати убавици ја носат оваа комбинација која е апсолутен хит сезонава!

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде