За Никол Кидман годините се само бројка. И покрај тоа што чекори во шестата деценија од животот, славната актерка изгледа фантастично во бикини.

52-годишната холивудска ѕвезда беше фотографирана во сини бикини на плажа заедно со нејзиниот сопруг Кит Урбан. Фотографиите изнудија само комплименти за одржаниот изглед на Кидман.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде