Кристина Терзиева & Stoneheart

БРАВО, ВИСТИНСКА МАГИЈА! Имајте убав ден со прекрасниот глас на струмичанката Кристина Терзиева и талентираните дечки од Stoneheart!

Gepostet von Strumica Denes am Donnerstag, 30. Januar 2020

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде