Екс градоначалникот на Струмица и портпарол на СДСМ Костадин Костадинов, заедно со секретарот Љупчо Николовски денес сликани на карневал со лидерот на опозицијата Христијан Мицкоски, поточно со маска од карневалот кој е со лик на Христијан Мицкоски.

Децава губејќи ја младоста „во глумење политичари“ очигледен факт дека им фали ДЕСТВОТО…

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде