По долга пауза се обратија екс вработените во 1ТВ преку нивната официјална ФВ страна, иако официјален автор на објавата нема.

Во објавата се вели дека вистината допрва ќе излезе на виделина, а целата јавност ќе биде изненадена од позадината и вистината за предметот ,,Рекет”.

Целата објава прочитајте ја во продолжение.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Напишете коментар!
Ве молиме внесете го вашето име овде